הזמנת מתנות לכנסים – מה כדאי לבחור

 • by

במאמר זה, אנו בוחנים אפשרויות מתנה פופולריות לכנסים ומספקים עצות מועילות לבחירת הפריטים המושלמים כדי להשאיר רושם מתמשך על המשתתפים.

מתן הטון: כיצד מתנות לכנס משפיעות על המשתתפים?

מתנות לכנסים הפכו למרכיב עיקרי בעולם העסקים, כאשר חברות רבות משקיעות באסימונים מותאמים אישית לחלוקה בכנסים ואירועים. אמנם מתנות אלו עשויות להיראות כמו אסימונים קטנים, אך יכולה להיות להן השפעה משמעותית על החוויה הכוללת של המשתתפים. מתנת כנס שנבחרה היטב יכולה לתת את הטון לכל האירוע וליצור חוויה חיובית ובלתי נשכחת עבור המשתתפים.

ההשפעה של מתנות לכנס היא כפולה: הן יכולות ליצור תחושת הערכה והכרת תודה בקרב המשתתפים, והן יכולות לשמש גם כצורת מיתוג לחברה. מתנה מתחשבת יכולה להראות למשתתפים שהנוכחות שלהם מוערכת ומוערכת, מה שיכול להוביל למעורבות מוגברת ולתפיסה חיובית יותר של החברה. בנוסף, מתנה ממותגת יכולה לעזור להגביר את ההכרה והמודעות למותג, דבר שיכול להיות בעל ערך רב בעולם העסקים התחרותי.

עם זאת, ההשפעה של מתנות לכנס אינה מוגבלת רק לאירוע עצמו. המשתתפים עשויים להמשיך להשתמש או להציג את המתנות שלהם זמן רב לאחר סיום הכנס, ולספק חשיפה מתמשכת לחברה. זה יכול להיות בעל ערך במיוחד עבור חברות המעוניינות להגביר את הנראות שלהן ולהגיע לקהל רחב יותר.

מגוון מתנות לכנס המוצגות על שולחן, כולל עטים ממותגים, מחברות ושקיות.
מגוון מתנות לכנס המוצגות על שולחן, כולל עטים ממותגים, מחברות ושקיות.

מה הופך מתנה נהדרת לכנס? גורמים שיש לקחת בחשבון

כאשר בוחרים מתנה לכנס, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. ראשית, חשוב לחשוב על קהל היעד. מה יהיה הכי מושך ושימושי עבורם? לדוגמה, קהל בעל אוריינטציה טכנולוגית עשוי להעריך כונן USB ממותג או בנק חשמל, בעוד שקהל ממוקד בריאות עשוי להעדיף מזרן יוגה או חטיף בריא.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא איכות המתנה. מתנה לא איכותית יכולה למעשה להשפיע לרעה על תפיסת המשתתפים את החברה. מצד שני, מתנה איכותית יכולה ליצור רושם חיובי ומתמשך. כדאי להשקיע במתנה עשויה היטב ותעמוד במבחן הזמן.

ההתאמה האישית של המתנה היא גם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. מתנה אישית יכולה להראות שהחברה השקיעה מחשבה ומאמץ במתנה, מה שיכול להוביל למעורבות מוגברת והערכה מצד המשתתפים. עם זאת, חשוב לוודא שההתאמה האישית תהיה בטוב טעם ותיישר קו עם המיתוג והערכים של החברה.

לבסוף, חשוב לקחת בחשבון את הפרקטיות של המתנה. מתנה שימושית ופרקטית תהיה בעלת סבירות גבוהה יותר שתשמש ותזכה להערכה על ידי המשתתפים. לדוגמה, בקבוק מים רב פעמי או תיק הם מתנות מעשיות שהמשתתפים יכולים להשתמש בהן זמן רב לאחר סיום הכנס.

להתאים אישית או לא להתאים אישית? אפשרויות התאמה אישית

כשזה מגיע למתנות לכנסים, ההחלטה להתאים אישית או לא יכולה להיות קשה. מצד אחד, התאמה אישית יכולה ליצור חוויה ייחודית ובלתי נשכחת עבור המשתתפים. מצד שני, התאמה אישית יכולה להיות יקרה וגוזלת זמן. הנה כמה גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת החלטה אם להתאים אישית את מתנת הכנס שלך:

 • 1. מיתוג:
  התאמה אישית יכולה להיות כלי מיתוג רב עוצמה. על ידי הכללת לוגו או תגית החברה שלך על המתנה, תוכל להגביר את המודעות למותג וליצור רושם מתמשך. עם זאת, חשוב להקפיד שהמיתוג יהיה בטוב טעם ותואם את ערכי החברה.
 • 2. תקציב:
  התאמה אישית יכולה להיות יקרה, במיוחד אם אתם מזמינים כמות גדולה של מתנות. חשוב להגדיר תקציב ולקבוע כמה אתה מוכן להוציא על התאמה אישית.
 • 3. זמן:
  התאמה אישית יכולה גם להיות גוזלת זמן, במיוחד אם אתה עובד עם ספק כדי ליצור עיצוב ייחודי. חשוב לתכנן מראש ולתת לעצמכם הרבה זמן להזמין ולהתאים אישית את המתנות.

תקריב של מתנת כנס בהתאמה אישית, מציג את לוגו האירוע או את שם המשתתף.
תקריב של מתנת כנס בהתאמה אישית, מציג את לוגו האירוע או את שם המשתתף.

איך לבחור את המתנה המושלמת: טיפים וטריקים

בחירת המתנה המושלמת לכנס יכולה להיות משימה לא פשוטה. אתה רוצה למצוא משהו שהוא ייחודי, פרקטי ובלתי נשכח. הנה כמה טיפים וטריקים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת המתנה שלך:

 • 1. חשבו על הקהל שלכם:
  קחו בחשבון את הנתונים הדמוגרפיים של המשתתפים שלכם בעת בחירת המתנה שלכם. האם הם בעיקר גברים או נשים? לאיזה טווח גילאים הם נופלים? מה המקצוע שלהם? הבנת הקהל שלך תעזור לך לבחור מתנה רלוונטית ושימושית עבורו.
 • 2. איכות על פני כמות:
  זה יכול להיות מפתה ללכת על מתנה זולה יותר כדי לחסוך כסף, אבל השקעה בפריט איכותי ישפיע יותר. בחרו מתנה עמידה ועשויה היטב, כך שהמשתתפים ישתמשו בה במשך שנים רבות.
 • 3. שמור על זה פרקטי:
  בעוד שמתנה ייחודית או חידוש עשויה למשוך את תשומת הלב של המשתתפים, פריטים מעשיים שניתן להשתמש בהם על בסיס יומיומיים זוכים לרוב להערכה רבה יותר. קחו בחשבון פריטים כמו מטענים לטלפונים, בקבוקי מים לשימוש חוזר או תיקים שניתן להשתמש בהם זמן רב לאחר סיום הוועידה.
 • 4. קחו בחשבון את המיתוג:
  אם תבחרו להתאים אישית את המתנה שלכם, דאגו שהמיתוג יהיה עדין ובטוב טעם. אתה רוצה שהמשתתפים ישתמשו במתנה ויהנו ממנה, לא ירגישו שהם מסתובבים כמו פרסומת מהלכת.
 • 5. אל תשכחו את האריזה:
  אופן הצגת המתנה יכול להיות חשוב לא פחות מהמתנה עצמה. שקול להשתמש בשקיות מתנה ממותגות או בקופסאות כדי לגרום למתנה להרגיש מיוחדת ובלתי נשכחת יותר.

אפשרויות מתנה לכנסים:

אפשרות מתנה עלות פגיעה גודל
תיקים 20 ₪ גבוה בינוני
ספלי קפה 15 ₪ בינוני קטן
חולצות טריקו 25 ₪ גבוה גדול
מחברות 10 ₪ בינוני קטן

בסופו של דבר, מתנות הכנס הטובות ביותר הן אלו שהן פרקטיות ובלתי נשכחות כאחד, המשקפות את נושא האירוע ומתאימות לאינטרסים של המשתתפים.