מטבחי קטנים מעוצבים

  • by

מהו מטבח קטן וכיצד הוא עובד בפועל?

מטבח קטן הוא כל מטבח שהוא קטן מהגודל הממוצע. גודלו הממוצע של מטבח בבית משתנה ממדינה למדינה, אך לרוב הוא נופל בין 45 ל-55 מ"ר.

הדבר הראשון שעליך לעשות בעת תכנון מטבח קטן הוא לוודא שיש לך מספיק מקום אחסון לכל מכשירי החשמל והכלים שלך. כדאי גם לוודא שמשטחי העבודה גדולים מספיק כדי שתוכלו להשתמש בהם מבלי להזיז דברים בכל פעם שאתם רוצים לבשל משהו.

מטבח קטן הוא מטבח עם שטח מוגבל. זה יכול להיות אתגר להפיק את המרב מסוג זה של מטבח, אבל יש הרבה טריקים שאתה יכול להשתמש כדי לגרום לזה לעבוד.

מטבחים קטנים נתפסים לרוב כלא נוחים וקשים לעבודה, אך זה לא חייב להיות המקרה. בעזרת תכנון וארגון קפדניים תוכלו להפוך את המטבח הקטן שלכם לחלל יעיל שיתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם.

הצעד הראשון שאתה צריך לעשות בעת עיצוב המטבח הקטן שלך הוא לזהות בשביל מה אתה צריך אותו. זה יעזור לך להחליט על הפריסה ולקבוע אילו מכשירים נחוצים לצרכים שלך.

מדוע מטבחים קטנים מעוצבים הם העיצוב המגמתי החדש

אנו חיים בעידן של 'חיסכון במקום' ו'קטן יותר טוב'. מטבח אינו יוצא דופן. בעבר, מטבחים תוכננו להיות גדולים ומרווחים עם הרבה שטח דלפק. אבל עכשיו, מטבח צריך להיות יותר פונקציונלי ויעיל.

מטבחים קטנים הם טרנדים בימינו כי הם נוחים יותר מהגדולים, הם לא תופסים הרבה מקום, והם חוסכים מכם שיפוץ כל הבית רק בשביל מטבח.

עיצוב המטבח הקטן הוא מגמה בימים אלה. אנשים חיים יותר ויותר במטבחים קטנים והם מעצבים אותם עם הרבה יצירתיות. ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים מטבחים קטנים. יש אנשים שגרים בדירות שבהן המטבח הוא מטבח משותף ואין להם את הלוקסוס לעצב את החלל שלהם. ייתכן שאחרים גרים במקום שאין בו מספיק מקום למטבח גדול או שהם פשוט לא רוצים להוציא על זה יותר מדי כסף כי הם יודעים שהמגמה תשתנה בקרוב.

ישנם יתרונות רבים של מטבח קטן מעוצב:

– זה חוסך לך כסף בעלויות הבנייה והריהוט
לעוד מידע בתחום של מטבח מעוצב בהתאמה עליך לבקר באתר daniel-k.co.il

– זה חוסך זמן בבישול כי אתה יכול למצוא הכל מהר יותר

– זה גורם לבית שלך להיראות מרווח יותר

– יש לך יותר מקום לדברים אחרים

כיצד לעצב מטבח למשפחה מודרנית בת 4 נפשות

המטבח הוא הלב של הבית. זה המקום שבו אנחנו מבשלים, אוכלים ומבלים עם משפחה וחברים. אבל זה גם אחד החללים המאתגרים ביותר לעיצוב מכיוון שהוא צריך לשרת כל כך הרבה פונקציות.

במאמר זה אחלוק כמה טיפים כיצד לעצב מטבח למשפחה מודרנית בת 4 נפשות. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להגדיר את המטרות שלכם למטבח.

רוצים מטבח פתוח? האם אתה רוצה שהוא יהיה מרווח? האם אתה רוצה שזה יהיה פונקציונלי? כל השאלות הללו יעזרו לקבוע איזה סוג של פריסה יעבוד הכי טוב עבור החלל שלך, כמו גם אילו מכשירי חשמל ומשטחים יתאים ביותר לצרכים שלך.

לדוגמה, אם אתה מחפש פריסה בקונספט פתוח עם הרבה מקום אחסון, אז מטבח המטבח עשוי להיות מושלם עבורך!

אנחנו חיים בתקופה שבה גודל המשפחה הולך ומצטמצם. אנחנו גם חיים בתקופה שבה אנשים חיים בחללים קטנים יותר. המשמעות היא שמטבחים קטנים מעוצבים הופכים פופולריים יותר ויותר.

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית. זה המקום שבו אנחנו מבלים את רוב זמננו כשאנחנו לא בעבודה. זה גם החדר שאנשים רבים מוציאים עליו הכי הרבה כסף כשהם מעצבים את הבית שלהם, אז שווה לעשות את זה כמו שצריך.

כאשר אתם מעצבים את המטבח שלכם, חשוב לחשוב כמה מקום אתם צריכים למשפחה שלכם – האם יש לכם שני מבוגרים ושני ילדים או שני מבוגרים וילד אחד, או רק מבוגר אחד ללא ילדים כלל.