מתלה כביסה

  • by

מדפי הכביסה הטובים ביותר בשוק

מתלה כביסה הוא מכשיר מאוד שימושי וחשוב בכל בית. הם משמשים לתליית בגדים שעברו כביסה, ייבוש וגיהוץ כדי שניתן יהיה לאחסן אותם לשימוש עתידי.

שוק מדפי הכביסה הוא רחב מאוד עם מגוון אפשרויות זמינות המתאימות לצרכים ולתקציבים שונים. מתלי הכביסה הטובים ביותר הם אלה שהם יציבים, עמידים וקלים להתקנה.

ריכזנו רשימה של 10 מדפי הכביסה הטובים ביותר בשוק כדי לעזור לך למצוא את המתקן המושלם עבור הבית שלך.

מתלים לכביסה הם חלק חשוב מאוד בחדר הכביסה. הם עוזרים בייבוש כלים ובגדים.

מתלי הכביסה הטובים ביותר בשוק הם תמיד מייבש כלים מנירוסטה של איקאה. הסיבה לכך היא שהוא עמיד ובעל מראה מלוטש.

מבוא

מתלה כביסה הוא חפץ ביתי המשמש לייבוש בגדים. זה יכול להיות קבוע לקיר, או יכול לעמוד חופשי בחדר. הוא עשוי בדרך כלל מחוטי מתכת ויש לו מסגרת עם יתדות עליה להחזיק בגדים.

האזכור הראשון של מתלה כביסה נמצא בשנת 1873, כאשר נעשה בו שימוש בארצות הברית. הדוגמה המוקדמת ביותר של מתלה כביסה שקיים עד היום היא משנת 1881, והוא נמצא בשוויץ.

מתלים לכביסה הם דרך מצוינת לארגן את חדר הכביסה ולהפוך אותו ליעיל יותר. הם מהווים אלטרנטיבה מצוינת למערכת הכביסה והמייבש המסורתית, שלעתים קרובות תופסת יותר מדי מקום.

מתלה כביסה הוא מערכת ייבוש באוויר הפתוח המאפשרת לתלות בגדים בקלות על קולבים או ווים. כך, אינך צריך לדאוג למיין בגדים רטובים ולמצוא בגד תואם בכל בוקר.

ישנם סוגים רבים של מתלים זמינים לרכישה – חלקם יכולים להיות מחוברים לקיר או לתקרה שלך, בעוד שאחרים ניתנים להרכבה על הרצפה. הסוג הטוב ביותר של מתלה יהיה תלוי בפריסה של הבית שלך ולמה אתה צריך אותו.

מדריך לעיצוב ותכנון של חדר הכביסה החדש שלך

ישנם סוגים רבים ושונים של מתלים לכביסה לבחירה. במאמר זה, נבחן את הפופולריים ביותר ואת מה שהם מציעים.

הסוג הראשון הוא מתלה צמוד קיר. זה יכול להיות מותקן במהירות ובקלות והוא מושלם עבור חללים קטנים יותר. הוא מציע גם הרבה מקום אחסון מכיוון שניתן לתלות את הבגדים משני צידי המתלה.

אפשרות נוספת היא מתלה עצמאי שניתן למקם בכל מקום בחדר, על כל משטח שטוח כמו שולחן או משטח. מתלה מסוג זה מציע יותר מקום אחסון מאשר מקבילו התלוי על הקיר, אך הוא אינו מציע מקום תלייה לבגדים שצריכים להתייבש בצורה שטוחה.

חדר כביסה הוא מקום שבו אתה יכול לקבל את הבגדים שלך נקיים ויבשים. זה גם מקום שאפשר לעשות בו יותר מסתם כביסה. אם יש לך בית קטן, אז חשוב לתכנן את הפריסה של חדר הכביסה שלך כדי להפיק את המרב מהשטח.

במאמר זה נתמקד כיצד לתכנן חדר כביסה חדש וכיצד לעצב אותו כך שישתלב עם הבית. אנו גם נבחן כמה מהגורמים שעליך לקחת בחשבון בעת תכנון או תכנון חדר הכביסה החדש שלך.

10 מדפי הכביסה הנמכרים ביותר בשוק היום!

מתלה כביסה הוא מכשיר המשמש לייבוש בגדים. זה יכול להיות עשוי מתכת, עץ או פלסטיק. את הבגדים תולים על מתלה הכביסה ואז מניחים אותם בחוץ בשמש או בתוך הבית ליד תנור חימום חשמלי.

מתלים לכביסה הם הטובים ביותר לייבוש בגדים כאשר אין חשמל זמין. הם שימושיים גם אם אתם גרים בבית עם שטח מוגבל מכיוון שניתן לקפל אותם ולאחסן אותם כאשר אינם בשימוש.

הרשימה הבאה תיתן לך 10 מתלי הכביסה הנמכרים ביותר בשוק כיום:

1) מתלה לייבוש EZ Fold – מתלה זה מגיע עם טיימר המאפשר לך להגדיר כמה זמן אתה רוצה שהוא יפעל לפני כיבוי אוטומטי. יש לו גובה של 3 רגל ומתקפל עד 1 רגל, כך שהוא מושלם עבור חללים קטנים!

2) מתלה לייבוש רשת – מתלה זה כולל מוט מתכוונן