תאורה להשכרה – אחד האלמנטים החשובים ביותר לאירוע

השכרת תאורה לאירועים

הלקוחות אומרים לנו כי השכרת תאורה היא החלק הקל ביותר וללא המתח באירועים שלהם. אתה יכול לעבוד במשך כל הלילה ללא הפרעה, לבצע את העבודה מהר יותר ולהגדיל את ההכנסות.

עלות תאורה להשכרה 299 דולר עבור הסט השלם, כולל משלוח חינם בדרכים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לשכור מראה מדהים עבור פחות עם תאורת אירועים זולה. בדוק את הביקורות והסרטונים שלנו כדי לראות כמה קל להגדיר אותו לתאורת אירועים בעצמך.

תיק ההשכרות הנרחב שלנו כולל מעצבי אור

מקפצים, בולמים, מחזירי אור, מפזרים, פילטרים וערכות תאורת סטודיו ליישומים פשוטים ומורכבים. אל תחפש רחוק יותר מ- DBO EVENTS את כל צרכי בקרת התאורה והאביזרים שלך.

הזמנות דרך האתר האינטרנט, אך אם אתם זקוקים לתאורה ספציפית לאירוע שלכם תוכלו לכסות את בסיסיכם בקלות. לביצוע הזמנה, להקים חשבון או לברר אם קיימת חומרת תאורה, פנו לחברה הקרוב ביותר שלכם או הגיעו אליו באופן אישי.

כלות המודעות לתקציב יכולות לקבל מדריך צעד אחר צעד כיצד להגדיר תאורת חתונה DIY

זה חכם וחשוב להשתמש  בהשכרת תאורה לאירועים בכדי להבטיח את הצלחת האירוע שלכם. תאורת חתונה יכולה לעזור לכם ליצור עיצוב תאורה ייחודי שיהפוך את היום הגדול שלכם למיוחד.

תאורת אירועים

היא סוג מיוחד של תאורה המשנה את המראה ואת מצב הרוח של החדר. האורות יוצרים אפקטים שונים, כמו תוספת צבע, זוהר החדר, הקרנת מילים או דימויים המאירים מבעד לקרני האור הנעים. סוגים נפוצים של תאורת אירועים כוללים אורות מונוגרמה מוארים (המכונים גם אורות גובו או נקודות סיכה), שגיאת אור לילה, תאורת אפקט מים ואור שחור שנע מעל הראש.

ארסנל של ציוד תאורה חדש להשכרה

אלגנטי וחדיש הוא אחד המאפיינים החשובים ביותר בהקמת תחרות חמצן. עם האדם הנכון בהישג יד, תאורת האירוע יכולה להפוך אזור קודר וחסר חיים לנווה מדבר בהיר של צבע ותוסס. התאורה לא רק מאירה את החדר, אלא גם משקפת את האווירה הרצויה ויוצרת אנרגיה הפועמת לאורך כל האירוע ללא יותר מדי מוסיקה.

אנו מתחייבים לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר עם משלוח דו כיווני בחינם ותקופת שכירות נדיבה של 5 ימים. DBO צמחה במהירות במהלך 35 השנים האחרונות והציעה ציוד ב 72 מקומות, והמחויבות שלנו לשירות לא פחתה. באמצעות המכירה אנו מביאים שדרוגי תאורה חדשים לחצרות ארגוניות גדולות עם עיצוב וטכנולוגיה חדישים כדי לענות על הצרכים של חברות היי-טק.

היכולת לשלוט ולשמש באור ליצירת אפקטים חזותיים נעימים

היא תכונה נפוצה של אמנים ויצירנים מצליחים. באולפני צילום וסטים לסרטים יש מגוון עצום של מקורות אור ומשנים בארסנל שלהם. ותאורת סאונד היא אחת הספקיות הגדולות ביותר של מוצרי שמע ותאורה מקצועיים להתקנה ניידת וקבועה במערב התיכון.

מנורות מוערמות במערכים גדולים יוצרות לוחות LED בגודל ופרופורציה עצומים

ניתן לכוונן את ה- Q-crossfades לד כדי להאיר את אור הנר היפה שלנו מ -2000 מעלות קלווין ועד 6,000 מעלות קלווין אור היום המעונן שלנו. עבור תאורה בסביבות מוארות, אין חולק על צדדיות.

טמפרטורת הצבע של CCT נשלטת בשישה שלבים מוגדרים מראש מהמפעל בין 2700 ל 10,000 K.